top of page

Naše služby

Konzultace energetické účinnosti, instalace a opravy fotovoltaických elektráren jsou jen některé z činností, které ve společnosti Tronenergy nabízíme. Náš závazek k dokonalosti vůči našim zákazníkům nás vede k tomu, abychom nabízeli stále více produktů a služeb určených pro několik různých řešení pro každou potřebu. Kontaktujte nás ještě dnes a informujte se o dalších službách.

Energetické poradenství

Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu a potřebujete poradit, zda se vám investice vyplatí? Popřípadě jen potřebujete vypracovat studii proveditelnosti nebo už řešíte samotnou výstavbu? Neváhejte a obraťte se na nás, my vám rádi pomůžeme! 

Writing Documents

Instalace solárních panelů

V společnosti Tronenergy jsme připraveni vám pomoci s instalací fotovoltaických panelů nebo s jakýmikoliv jinými službami. Děláme vše pro to, abychom byli vaším kompletním poskytovatelem služeb. Pokud se chcete dozvědět více o  instalaci solárních panelů, obraťte se na členy našeho týmu., stačí nám zavolat.

Solar Panel Installation

Servis a údržba

Společnost Tronenergy nabízí odborné znalosti v oblasti oprav a servisu fotovoltaických elektráren. Díky našim zkušenostem a veškerému vybavení můžeme klientům nabídnout profesionální opravy solárních elektráren, revize, analýzy a ještě více. Pokud máte instalaci, které něco chybí, kontaktujte nás.

Solar Panel Repair
Služby: Services

Co nabízíme ?

Nabízíme kvalitní výrobce jednotlivých komponent, kteří jsou na trhu stabilně etablovaní již dlouhá léta. Zaměřujeme se na celkovou kvalitu, individualitu klienta a udržitelnost zdrojů a životního prostředí.

Střídače

Námi nabízené střídače patří mezi nejkvalitnejší na trhu a jsou plně vybaveny všemi potřebnými funkcemi pro správny chod v České republice. Ihned po zakoupení jsou připraveny k použití. Naši klienti oceňují skutečnost, že výrobky jsou vysoké kvality. Nejste si jisti, který z nich je pro vás ten pravý? Zavolejte nám. Nabízíme značky Solax, GoodWe, Fronius, Huawei ale také Victron. Také jsme certifikovaní společností GoodWe a díky tomu Vám poskytneme rozšířenou záruku na 10 let.

66282-200_edited.png
4023886-panel-photovoltaic-pv-solar_1128

Fotovoltaické panely

Při výběru fotovoltaických modulů se snažíme vybírat zejména ze seznamu Tier 1 nebo od dodavatelů se zárukou kvality. Kromě nejvyšší kvality těchto produktů nabízí Tronenergy bezkonkurenční ceny. 

Baterie

Námi nabízené baterie poskytují potřebnou kapacitu a životnost pro zajištění kontinuálního chodu v průběhu mnoha let. Pokud potřebujete pomoc s výběrem potřebné kapacity baterie nebo s individuálním řešením pro váš projekt, kontaktujte nás.

full-battery-icon-29_edited_edited.png
Služby: Our Products
PLC pictogram.png

Regulátory

Kromě akumulace do baterie je možná i akumulace do vody. To vše je řízeno pomocí PLC regulátorů - napr. Wattrouter, Greenbono nebo AZrouter, které řídí výkonové průtoky do zásobníku vody a pomáhají vám ušetřit ještě více.

bottom of page